Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na autach czeskiej policji jest napis: sluza i bronia. Jak sie czyta o takich "wyczynach" nasuwa sie pytanie jaki powinien byc napis na autach polskiej policji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak suka nie da to pies nie weźmie a mądry pies nie ruszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie ulega wątpliwości, że funkcjonariusz dopuścił się gwałtu w celu osobistym..." ??? a w jakim innym celu? kto to pisze?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest w końcu 2007 czy 2006 bo już się polubiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech policjant te 50 tysi placi. Co za chory system. I na to ida nasze podatki. Szkoda slow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prosze za gwalty wyroki w zawieszeniu a za pisanie graffiti iskandowanie antyislamskich okrzykow do wiezienia.To dopiero panstwo prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no zajebiście mnie za pisanie grafiti wźeli na 1 tyg do Pomieszczenia gdzie mnie kurwy przesłuchiwaly i tp ...... ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugie dno jest tego takie, że na to zadośćuczynienie złożymy się my - chyba, że policja wypłaci z łapówek - ale w to wątpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest nastolatka spodniczka za tylek biust prawie na wierzchu wymalowana az do przesady prowokuje jak nic ale gdzie rola rodzicow po co wogole sa . a potem placz wstyd lament i odszkodowania ( chyba niema tatus na autko nowe albo na silikony dla coreczki dziwe....ki!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..CHWDP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jeśli zachęcały wyglądlem jaki jest w tych czasach to nie znaczy ze mozna takie rzeczy tłumaczyć.. nie rozumiem jaki był cel twojej wypowiedzi ADA ;C Dojrzałością nie grzeszysz kobietko chyba, że sama jesteś w ich wieku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Policja płaci a nie sprawcy? Jak policja płaci tzn że płacimy my podatnicy, a powinni płacić w całości sprawcy takich czynów!!! Co za kraj i co za sąd. A później mamy dziurę w budżecie bo płacimy za przestępców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2006 czy 2007 roku? Sa dwie daty podane. Kto pracuje w tym dzienniku ? Podstawówka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać Policje. Chuje jebane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się go wykastrować tępym narzędziem. Młotek nadaje się idealnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Sąd , wreszcie jakiś sprawiedliwy wrok . Mogę dodać od siebie , że kiedyś policjant próbował się do mnie włamać i gdyby nie reakcja sąsiadów to pewnie też by mnie zgwałcił . Słabą selekcje mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo oni zatrudniają w tych służbach mundurowych. Widać, że te ich testy psychologiczne to sobie można w dupę wsadzić bo w mundury trafiają pedofile i bandyci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim wypadku, jak dla mnie, to ci ludzie nie zasługują na dalsze życie. Jakim trzeba być potworem, żeby dopuścić się czegoś takiego. Więzienie w zawieszeniu? Przecież to nie kara... Za wszelkie informacje na temat tych dwóch panów będę bardzo wdzięczny. Być może uda się jeszcze znaleźć sprawiedliwość. Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...